Profil společnosti

Společnost VERTI je jedním z předních výrobců interiérových skleněných příček, která působí na českém a slovenském trhu. Důraz je kladen na elegantnost a praktičnost výrobků. Portfolio společnosti tvoří rámové i bezrámové prosklené příčky VERTI AERO, VERTI ELEMENT a VERTI PANORAMA, vestavby do hal VERTI MODULAR a mobilní stěny VERTI MOTION.
Na příčky lze instalovat vypínače, bezpečnostní čipy, žaluzie nebo estetické polepy. Kompletní nabídka zahrnuje kromě prosklených příček také jednokřídlé či dvoukřídlé skleněné, dřevěné a hliníkové dveře.

VERTI je nakloněna atypickým řešení na přání zákazníka, a proto jako první výrobce v ČR nabízí možnost vlastního projektování v elektronické knihovně BIM.

Jaroslav Vendl, ředitel VERTI: “Firmu VERTI jsem společně s kolegy Petrem Konečným a Honzou Kaňkou rozjížděl s přesvědčením, že nastavíme nový standard trhu naším osobním profesionálním přístupem a kvalitou dodávek. Takhle nás totiž baví pracovat. O to samé, o co usilujeme ve vztahu k našemu zákazníkovi, stojíme i směrem dovnitř firmy a troufám si říci, že úspěšně."


ELEMENT

Dvojitě prosklená rámová příčka

AERO

Jednoduše prosklená bezrámová příčka

PANORAMA

Dvojitě prosklená bezrámová příčka

MOTION

Mobilní stěna

Businessově i personálně jsme spojeni s firmou SilentLab s.r.o., která vyrábí akustický nábytek.

MAPAKONTAKT

Sídlo společnosti
VERTI s. r. o.
Za zastávkou 373
109 00 Praha 10 - Dolní Měcholupy
IČ: 03756581
DIČ: CZ03756581
Telefon: +420 732 390 034
E-mail: info@verti.cz
Web: www.verti.cz

Sociální sítě:

JEŠTĚ VÍCE INFORMACÍ?

Naleznete je na našich webových stránkách