Profil společnosti

PRECISA METIOR s.r.o. (do 30. 06. 2014 pod názvem ProTec Mohelnice) je dlouholetým zástupcem značky STABILA na českém trhu.
Vedle odborného prodeje prémiových výrobků STABILA zajišťujeme pro naše partnery také servis námi dodávaných výrobků. Našim partnerům pomůžeme nalézt nejvhodnější řešení problému v oblasti měření na stavbě. Naším cílem je dodávat kvalitní produkty a ucelená řešení pro profesionální práci na stavbě a příbuzných oblastech.

Při naší práci stavíme na:
Prémiové kvalitě práce a produktů.
Profesionalitě a spolehlivosti celého týmu.
Konstruktivní komunikaci se zákazníky.
Dlouhodobých a spolehlivých vztazích s partnery.

Spokojenost našich zákazníků je základem dlouhodobého úspěchu značky STABILA na celém světě.

STABILA Messgerate
Jméno STABILA a stavební měření jsou spolu neodmyslitelně spjaty už více než 100 let. Vlastní historie začala v roce 1865, přestože v této době tento podnik ještě neexistoval. V tomto roce dostal Anton Ullrich, pozdějšího zakladatele firmy, geniální myšlenku, složit více loketních měr do jednoho kloubového skládacího metru. Tím položil základ a pozdější standard skládacího metru, který je ještě dnes platný v celém světě. Proto bylo skoro nevyhnutelné, že jeho synovec položil v roce 1889 založením firmy základní kámen pro dnes již světoznámou značku STABILA. Neustálá inovace a další rozvoj měřících stavebních přístrojů, četné patenty, vysoké nároky na kvalitu a jednoduché ovládání měřících přístrojů patří k základům pro úspěšnou a dlouhou historii značky. Dodnes provádí firma STABILA svou vývojovou činnost ve falckém městě Annweiler s vysoce kvalifikovanými pracovníky a nejmodernější technologií, přičemž hledá možnosti, jak měření na stavbách ještě dále zlepšovat. Díky inovacím a vysoké kvalitě stavebních měřidel je STABILA jedním z nejznámějších a nejuznávanějších výrobců skládacích metrů, vodováh a laserových přístrojů na světě. Mezi nejvýznamější patenty firmy STABILA patří např. pružinový kloub skládacího metru, kapesní měřící pásmo, libely z akrylového skla, vodováhy s pevně zalitými libelami, laserová vodováha s nivelační podložkou……
MAPA

KONTAKT

PRECISIA METIOR s.r.o.
U Brány 9, 789 85 Mohelnice
Telefon: 583430237
Email: info@precisia.cz
Web: www.precisia.cz
Web výrobce: www.stabila.com

JEŠTĚ VÍCE INFORMACÍ?

Naleznete je na našich webových stránkách