Profil společnosti

Skupina RENOLIT patří k předním světovým výrobcům kvalitních plastových fólií a příbuzných výrobků pro technické aplikace.

Nezávislý rodinný podnik nastavuje už více než 65 let standardy v oblasti kvality a inovací a v současnosti zaměstnává okolo 4 500 zaměstnanců ve více než 30 výrobních závodech a obchodních společnostech.

Značka RENOLIT je po celém světě synonymem technické vyspělosti, moderního designu výrobků a partnerských služeb.

Plastové fólie RENOLIT lze použít k zušlechtění povrchu nábytku, stavebních prvků a hi-fi výrobků, k izolaci střešních a inženýrských konstrukcí nebo při výstavbě bazénů. RENOLIT vyrábí fólie a hadice pro využití ve zdravotnictví a recyklovatelné kompozitní desky s přírodními vlákny pro stavební a automobilový průmysl. Kromě toho z fólií RENOLIT vznikají výrobky pro organizace kanceláře, vybavení interiérů motorových vozidel, samolepicí výrobky pro grafický průmysl a výrobu etiket a další technické výrobky.

Společnost RENOLIT Tábor s.r.o. zastupuje předního světového výrobce kvalitních plastových fólií RENOLIT SE již od roku 2008 na českém, slovenském a pro vybrané výrobky (obchodní jednotky) i na maďarském trhu. Zákazníci najdou ve společnosti RENOLIT Tábor s.r.o. spolehlivého partnera, který je dostatečně pružný při zajišťování dodávek. Tým šesti zkušených pracovníků je svým zákazníkům nápomocen při řešení každodenních situací, ať už jde o běžné objednávky, nebo další požadavky. Odborně poradí i těm, co touží po individualitě a odlišnosti. Z pravidelně zásobovaného skladu o velikosti 500 m2, se na denní bázi distribuuje zboží do České republiky, Slovenska a Maďarska. Zákazníci mohou využít i služby řezací linky, díky které je možno odvíjet a řezat role podle specifického přání. Zákazník dostává od společnosti RENOLIT Tábor s.r.o. komplexní servis a nadstandardní starostlivost bez rozdílu.
MAPA

KONTAKT

RENOLIT Tábor s.r.o.
Farského 888/15, 390 02 Tábor
Telefon: +420 381 213 291
Fax: +420 381 213 292
Email: tabor@renolit.com
Web: www.renolit.com

JEŠTĚ VÍCE INFORMACÍ?

Naleznete je na našich webových stránkách