Profil společnosti

Společnost PROFI-TERASY se specializuje na kompletní dodávky a servis v oblasti venkovní plochy, plotová a fasádní řešení. Dodáváme materiály originálních evropských výrob s dlouholetou tradicí a světoznámými referencemi z různých klimatických podmínek. Jako autorizovaný distributor zastupujeme v České a Slovenské republice WPC materiály – Silvadec a BambooGard a kamenné koberce RAVELLO®.

PROFI – TERASY působí na trhu 10 let. Ve svých počátcích jsme byli montážní firmou hlavně venkovních teras z WPC materiálů a exotického dřeva. Díky dlouholetým zkušenostem a výbornou orientací na trhu v oblasti WPC materiálů jsme se rozhodli v roce 2009 pro vlastní dodavatelskou cestu s cílem zajistit zákazníkovi spolehlivá, funkční a důvěryhodná řešení špičkové kvality.Komerční venkovní plochy

Pro komerční exteriérové terasy nabízíme zátěžové WPC profily, řešení venkovních teras a fasád bytových celků, realizujeme pochozy vodních světů a bazénů, střešní terasy.

Privátní architektura

Pro letní a zimní terasy domácích zahrad nabízíme různé WPC terasové dekory různých povrchů a šířek. Realizujeme zahradní chodníčky, vyvýšené terasy, schody, WPC fasádní detaily.

Díky naší specializaci na tradiční výroby a kompletní servis jsme vyhledávaným dodavatelem venkovních prostorů pro významné projekty v komerční sféře.

MAPAKONTAKT

VENKOVNÍ TERASA
Sklad Praha 10
Služeb 3056/4, 108 52 Praha 10

Ing.Ivana Burešová – obchod a marketing ČR, SK
T: +420 724 334 294
E: info@profi-terasy.cz

Jan Jonáš – montáže
T: +420 777 176 759
E: info@profi-terasy.cz
Web: www.profi-terasy.cz

JEŠTĚ VÍCE INFORMACÍ?

Naleznete je na našich webových stránkách