Profil společnosti

Společnost LIEBHERR-STAVEBNÍ STROJE CZ s.r.o. je oficiálním zástupcem firemní skupiny Liebherr v České republice v oblasti stavebních strojů a věžových jeřábů.
Společnost LIEBHERR-STAVEBNÍ STROJE CZ s.r.o. byla založena v roce 1999 s cílem poskytovat podporu obchodním partnerům, jako 100% dceřiná společnost firmy Liebherr-Werk-Bischofshofen GmbH se sídlem v Bischofshofenu, Rakousko.

Společnost LIEBHERR-STAVEBNÍ STROJE CZ s.r.o. také nabízí jako jediná na českém trhu autorizovaný servis stavebních strojů přímo od výrobce s využitím nejmodernějších diagnostických a servisních zařízení. Všechny firemní činnosti jsou prováděny s cílem vyhovět požadavkům zákazníka v nejvyšší kvalitě Liebherr.

ZEMNÍ STROJE

V oblasti stavebních strojů produkuje společnost Liebherr obsáhlý program hydraulických rypadel, lanových rypadel, dozerů, pásových nakladačů, kolových nakladačů a damperů. Vysoká kvalita, kterou musí produkty společnosti Liebherr splňovat, je zaručena vlastní výrobou všech důležitých komponentů. Společnost Liebherr například sama vyvíjí a vyrábí pohon a řídící zařízení pro diesel motory, hydrauliku a převodovky. Zabezpečení použitelnosti stavebních strojů zaručuje servis přímo na staveništi. Rozsáhlá mezinárodní servisní síť poskytuje dokonalou péči o zákazníky a zásobení originálními náhradními díly - nonstop.

VĚŽOVÉ JEŘÁBY

V kategorii věžové jeřáby najdete nabídku jeřábů, která nemá, co do počtu a variability jednotlivých systémů, na trhu konkurenci. Zjednodušeně řečeno výrobce Liebherr nabízí věžové jeřáby mnoha velikostí, typů a konstrukcí, které pokryjí většinu požadavků současných stavebních projektů. Přednosti věžových jeřábů Liebherr tkví ve flexibilitě a inovativních technologiích – jednotlivé řady jeřábů jsou zkonstruovány tak, aby se dobře převážely, byly snadno sestavitelné a disponovaly moderními technologiemi. Za zmínku stojí především systém Litronic, který umožňuje stiskem tlačítka zvýšit použitelný moment zatížení až o 20 % nebo příhradový výložník a flat – top konstrukce, jimiž disponují jeřáby Flat – Top. Stavební jeřáby Liebherr se staly synonymem pro jeřáby obecně, využívají se totiž po celém světě při stavbě obytných budov a velkých průmyslových objektů.

MINING

Velkokapacitní nakládací a přepravní zařízení firmy Liebherr jsou po celém světě používána především při povrchové těžbě surovin. Za nejtvrdších podmínek přemísťují tito giganti enormní množství materiálu a přesvědčují přitom zákazníka svými nízkými provozními náklady a vysokou spolehlivostí. Hydraulická důlní rypadla Liebherr nabízejí výkon hnacího motoru až 2.984 kW / 4.000 HP a standardní objemy lžic až 47,5 m3. Diesel-elektrická vozidla s vyklápěcí korbou firmy Liebherr nabízejí nejvyšší provozní spolehlivost a disponibilitu. Použitím nejnovějších technologií u jednotlivých komponentů a softwaru redukuje provozní náklady a zvyšuje hospodárnost stroje.

PRŮMYSLOVÉ STROJE

Společnost Liebherr nabízí pro odvětví překládky zboží a materiálu rozsáhlou produktovou řadu s možností individualizace dle přání a požadavků klienta. Patří sem nejen námořní jeřáby, ale také upravená zařízení těchto výrobních řad: hydraulická rypadla, pásová rypadla, kolové nakladače a pásové nakladače.

MAPA

KONTAKT

LIEBHERR-STAVEBNÍ STROJE CZ s.r.o.
Vintrovna 17
664 41 Popůvky u Brna
http://www.liebherr.cz

JEŠTĚ VÍCE INFORMACÍ?

Naleznete je na našich webových stránkách