Profil společnosti

Společnost Lackfolie s.r.o. je předním českým výrobcem napínaných stropů a stěn. Na trhu působí od roku 2009 a nově je členem prestižního sdružení Czech Deco Team. Realizovala množství projektů z oblasti bazénářství, v domácnostech a v komerčních prostorách.

Napínané stropy a stěny se vyrábí z tenké a pružné PVC fólie, která je dostupná v nejrůznějších barevných odstínech a také se mohou lišit svou strukturou. Technologie umožňuje stropy tvarovat, nasvětlovat nebo tvořit víceúrovňové stropy. Pro svou jednoduchou montáž a praktičnost jsou napínané stropy oblíbeným řešením každého interiéru.

Napínané stropy

Designéři po celé Evropě již zařazují napínané stropy a stěny mezi běžné technologie, díky kterým dokáží vytvořit jedinečné a moderní prostředí v jakémkoli interiéru. Jedná se o pevnou fólii, na jejímž okraji je připájená plastová lišta. V místnosti, kde by napínaný strop měl být, se po obvodu připevní ke zdi nebo ke stropu hliníkové profily. Následně se prostor v místnosti musí vyhřát na přibližně 60 °C, poté se folie pomocí lišt na okrajích začne upevňovat do profilů. Díky své pevnosti, elastičnosti a malé hmotnosti, je fólie vhodná pro prostory s jakoukoli plochou. Napínaný strop není nijak omezen tvarem půdorysu.

Napínané podhledy

Napínané podhledy mohou vytvořit pocit komfortu a stylovosti v jakémkoli prostoru, dodají neopakovatelnou atmosféru pohody a tepla. Pokud máte šťastnou ruku při výběru barvy a textury fólie, můžete opticky zvětšit i nejmenší místnost. To je možné díky zrcadlovému efektu – lesklá fólie totiž odráží až 85 % světla! A matnou nebo saténovou fólii nerozezná ani oko odborníka od štuku nebo sádrokartonu. Je tu jen jeden rozdíl, fólie totiž na rozdíl od štuku vytvoří ideálně rovný povrch vašeho stropu. Fólie je možné potisknout vámi vybraným obrázkem nebo obrázekem z katalogu. Díky transparentní fólii dokážeme vyrábět tzv. svítící stropy, které propouštějí světlo instalované nad podhledem, a imitují tak denní světlo.

MAPA


KONTAKT

Sídlo společnosti
Argentinská 286/38, Praha 7, 170 00

Showroom Praha
Bělehradská 347/54, Praha 2, 120 00
T: +420 776 621 543
E: info@lackfolie.cz

JEŠTĚ VÍCE INFORMACÍ?

Naleznete je na našich webových stránkách