Profil společnosti

Společnost HONTER Company je součástí mezinárodní skupiny HONTER Corporation USA, která je nejvýznamnější evropský exkluzivní distributor unikátních stříkaných polyuretanových izolačních materiálů. Nabízí veškeré druhy PU pěn včetně stříkané pěny s otevřenou i uzavřenou strukturou, pěnu vlévanou i injektážní. Honter je schopna dodat i pěnu dle požadavků zákazníka, pro použití ve stavebnictví, automobilovém průmyslu a jiných oblastech užívajících PU pěnu.

Společnost HONTER Company zajištuje distribuci polyuretanových lepidel INSTA-STIK™ a studených dvousložkových izolačních pěn FROTH-PAK™ od společnosti Dow Chemical Company. Nabízí také hydroizolační a ochranné nátěry.

STŘÍKANÁ PĚNOVÁ IZOLACE HONTER

Ve stříkané pěnové izolaci můžete volit mezi pěnovou izolací s otevřenou nebo uzavřenou strukturou buněk. Izolační pěna s otevřenou strukturou buněk je vhodná tam, kde je kladený důraz na průnik vzduchu a vodní páry k izolaci prostor s rozdílnými teplotami. Izolační pěna s uzavřenou strukturou buněk naopak představuje dokonalou vzduchotěsnou, parotěsnou i hydroizolační zábranu.

FROTH-PAK™ Šikovná izolační pěna

Zejména řemeslníci a kutilové ocení izolační pěnu FROTH-PAK™. Proč? Její aplikace nevyžaduje profesionální postupy nebo náčiní. Navzdory jejímu určení pro amatéry rychle schne a tvrdne, funguje jako zvuková a tepelná izolace nebo výplň nerovných povrchů a po ztvrdnutí se navíc snadno upravuje broušením či řezáním. Pokud hledáte víceúčelovou, snadno nanesitelnou pěnovou izolaci, už nehledejte, a sáhněte po FROTH-PAK™.

Ochranné Střešní nátěry Tmely

Každá rovná plochá střecha, ať s asfaltovým, betonovým povrchem či z plechu, musí odolávat nepříznivým povětrnostním podmínkám, mnohdy v kombinaci se stojatou vodou. Životnost materiálu se pak velmi rychle krátí, avšak jeho dobrý stav může prodloužit precizní tekutá hydroizolace. Hydroizolační nátěry Thermoflex™ a RCS 5000™ zajišťují kromě vodotěsnosti tepelnou izolaci a odolnost proti ultrafialovému záření. To vše v nejlepší kvalitě a za rozumnou cenu.

INSTA STIK™ POLYURETANOVÁ LEPIDLA

Víceúčelové polyuretanové lepidlo INSTA-STIK je pěna vyvinutá speciálně k lepení desek z extrudovaného a pěnového polystyrenu, polyuretanu, polyisokyanurátu, minerální vlny a sádrokartonu na beton, cihelné zdivo, omítku, dřevo, kov a živičné hydroizolační pásy.

MAPA

KONTAKT

HONTER Company s.r.o.
Kubánské náměstí 1391/11
Praha 10, 100 00
TEL: 773 581 581
info@honter.cz
www.honter.cz

JEŠTĚ VÍCE INFORMACÍ?

Naleznete je na našich webových stránkách