Profil společnosti

Společnost HELUZ cihlářský průmysl v.o.s. je největším českým výrobcem cihelného materiálu. Zákazníkům nabízí komplexní cihelný systém pro hrubou stavbu, který zahrnuje cihelné bloky pro obvodové zdivo, cihly pro nosné, příčkové a akustické zdivo, keramické stropy a překlady, nosné překlady pro venkovní stínicí systémy, keramické stropní panely, cihelné komíny a cihelné obkladové pásky. Výroba je zaměřena především na cihelné bloky s vysokými tepelněizolačními parametry.

Společnost vlastní celkem osm výrobních provozů ve třech lokalitách. V Dolním Bukovsku u Českých Budějovic, kde sídlí také centrála společnosti, je cihlářská výroba, výroba stropních konstrukcí, překladů a cihelných komínů. V Hevlíně u Znojma jsou dva výrobní závody na kompletní cihlářský sortiment a v Libochovicích nedaleko Prahy je cihelna a panelárna.
CIHLY HELUZ

Nejširší sortiment cihelných výrobků v České republice, výhodné ceny a vynikající tepelněizolační vlastnosti. Cihly HELUZ jsou komplexním řešením pro stavby rodinných i bytových domů. Dodáváme cihly pro obvodové i vnitřní zdivo, doplňkové a maloformátové cihly, nepálené cihly a veškeré příslušenství od nářadí po malty a další materiály a pomůcky pro zdění. To vše za vynikající cenu a s širokou nabídkou profesionálních služeb.

STROPNÍ KONSTRUKCE

Stavíte a hledáte kvalitní strop, který je variabilní, rychle, jednoduše a úsporně položený, má dobré tepelně akumulační a akustické vlastnosti a vysokou požární odolnost? Prohlédněte si stropní systémy HELUZ se dvěma unikátními konstrukčními řešeními!

OKENNÍ A DVEŘNÍ PŘEKLADY HELUZ

Kvalitní překlady u oken a dveří jsou důležitou podmínkou pro správné fungování celé stavby. Abychom vám co nejvíce pomohli, máme v nabídce několik druhů překladů. Vyrábíme nosné i ploché nenosné překlady pro okna i dveře. Dále nabízíme unikátní nosné roletové a žaluziové překlady určené pro zabudování venkovní stínicí techniky. Překlady HELUZ můžete použít i při stavbě z jiných materiálů, např. pórobetonových tvárnic.

KOMÍNOVÉ SYSTÉMY HELUZ

Komínový systém HELUZ šetří váš čas i peníze. Nabízíme kompletní komínové systémy včetně nadstřešních částí, ukončovacích prvků a veškerého potřebného příslušenství. Komíny HELUZ jsou vhodné pro všechny druhy paliv a spotřebičů. A pokud nemáte dům z cihel – nevadí. Komínové systémy HELUZ jsou vhodné i pro stavby z ostatních materiálů. Prohlédněte si naše komínové systémy a přesvědčte se, že u nás rčení „peníze vyletěly komínem“ zdaleka neplatí!.

MAPA

KONTAKT

HELUZ cihlářský průmysl v.o.s.
centrála Dolní Bukovsko
U Cihelny 295
373 65 Dolní Bukovsko
www.heluz.cz
info@heluz.cz
Zákaznická linka 800 212 213
Info komíny a překlady 800 101 121

JEŠTĚ VÍCE INFORMACÍ?

Naleznete je na našich webových stránkách