Profil společnosti

Společnost Fronius International je rakouská firma se sídlem v Pettenbachu a dalšími pobočkami ve Welsu, Thalheimu, Steinhausu a Sattledtu. Podnik má 3 723 zaměstnanců po celém světě a působí v oborech: svařovací technika, fotovoltaika a technika nabíjení akumulátorů.

Díky 24 mezinárodním společnostem a prodejním partnerům / zastoupením ve více než 60 zemích dosahuje Fronius podílu exportu zhruba 90 procenta. Díky inovativním výrobkům a službám a také 838 uděleným patentům je společnost Fronius inovační jedničkou na světovém trhu.
Svařování znamená spojování materiálů za použití tepla nebo síly, s přídavným materiálem nebo bez něj. Tento princip byl známý již před 3 500 lety, ale teprve v posledních stoletích mohlo dojít k opravdovému rozmachu svařovací techniky. Celosvětovou jedničkou v tomto odvětví je – jako jedna z mála po celém světě – společnost Fronius.

Svařování. To je vášeň. Odborný svět je pravidelně překvapován neuvěřitelnými novinkami. Spojováním a úkony, které byly doposud považovány za nemyslitelné nebo nemožné. Obzvláštní pozornost obrací společnost Fronius na technicky perfektní sladění jednotlivých součástí systému. Výsledkem jsou výjimečné vlastnosti. Svařování je stále jednodušší, snadnější a komfortnější – přesto je stále zaručena maximální kvalita spojů.

Společnost Fronius má perfektní řešení pro každou oblast použití. Od kompaktního elektrodového ručního svařování, zařízení MIG/MAG a WIG, až po komplexní automatizované svařovací systémy. K tomu se přidávají nové technologie řezání a bodového svařování. Tajemství náskoku v inovacích spočívá v tom, že veškeré produkty jsou vyvíjeny v úzké spolupráci s uživateli. Díky tomu jsou veškeré produkty Fronius vyzrálé, vyzkoušené v praxi, spolehlivé a uživatelsky přátelské.

Další informace naleznete v části týkající se svařovací techniky a v sekci STAHUJ.

MAPA

KONTAKT

FRONIUS Česká republika s.r.o.
Dolnoměcholupská 1535/14, 102 00, Praha 10
T: +420 / 272 111 011
E: praha@fronius.com
I: www.fronius.cz

JEŠTĚ VÍCE INFORMACÍ?

Naleznete je na našich webových stránkách