Profil společnosti

Při svém založení v roce 1974 byla firma EFAFLEX první firmou na světě, která se zabývala výhradně rychloběžnými vraty. A to zcela vědomě! Protože z této vize vychází náš náskok již od prvního dne. Dnes je EFAFLEX výrobce ovlivňující trh rychloběžných vrat. Hlavní sídlo firmy EFAFLEX je v bavorském Bruckbergu. Prodejní síť se již od roku 1994 rozprostírá na všech pěti kontinentech, s dceřinými společnostmi v Rakousku, Slovinsku, Česku, Polsku a Nizozemsku.

EFAFLEX vyvíjí a konstruuje už více jak 40 let spolehlivá a vysoce efektivně pracující rychloběžná vrata. Díky inovativním technologiím a průkopnickým řešením speciálních požadavků dává EFAFLEX trhu stále nové impulsy. Toto vedoucí postavení ve vývoji špičkových technologií, nejvyšší kvalita a maximální bezpečnost jsou přirozenou součástí značky EFAFLEX. Více jak 1.000 zaměstnanců zaručuje odborné poradenství a vynikající služby. Celosvětově a vždy ve Vaší blízkosti.
Spirála EFAFLEX: Nedostižný originál

Dokonalost vedení listu vrat ve spirále EFAFLEX je jedinečná. Pouze tato konstrukce spojuje maximální rychlosti otevírání, dlouhou životnost a efektivitu. Základní princip: List vrat není navinut na hřídeli, nýbrž jej na určitou vzdálenost drží spirálové vedení, což šetří místo. Tento funkční princip vynalezla a neustále dále rozvíjí firma EFAFLEX.

S absolutní bezpečností

Firma EFAFLEX si je jako přední výrobce rychloběžných vrat vědoma své odpovědnosti: Rychloběžná vrata od firmy EFAFLEX zaručují nejvyšší standard také v oblasti bezpečnosti. Kombinací bezpečnostních systémů, řídící jednotky a dalších technických podrobností si zákazník sám zvolí svou optimální konfiguraci. Výsledkem je dokonale sladěná technologická jednotka, která optimálně odpovídá vašim přáním a požadavkům.

Série S: Rychloběžná spirálová vrata

Rychloběžná spirálová vrata jsou celosvětově jedinečným výsledkem dlouholetého výzkumu, radosti z inovace a kreativního zacházení s nejmodernější technologií. Všechna vrata této série jsou založena na spirálové technologii firmy EFAFLEX. Rychloběžná vrata firmy EFAFLEX ze série S dosahují špičkových rychlostí více než 4 m / s. Žádná jiná vrata se srovnatelnými vlastnostmi neuvolní cestu se srovnatelnou rychlostí.

Série R: Rychloběžná rolovací vrata

S rychloběžnými rolovacími vraty nabízíme hospodárné vratové systémy pro interiéry. Rychloběžná vrata série R od firmy EFAFLEX se od běžných rolovacích vrat odlišují vysokou rychlostí otevírání a zavírání. Rychloběžná rolovací vrata se používají k tomu, aby se zabránilo vzniku průvanu, aby se zachovaly konstantní teplotní zóny a snížil se hluk.

MAPA

KONTAKT

EFAFLEX-CZ s.r.o
Olší 55
391 61 Opařany
+420 381 201 356
www.efaflex.cz
info@efaflex.cz

JEŠTĚ VÍCE INFORMACÍ?

Naleznete je na našich webových stránkách