Profil společnosti

Česká společnost EBIA CZ se zabývá výrobou a realizací minipivovarů a dále také výrobou, vývojem a konstrukcí zařízení a doplňků z nerezové oceli. Společnost je součástí skupiny s více než 20-ti letou úspěšnou historií v oblasti výroby z nerezové oceli. EBIA CZ je firmou s celosvětovou působností. Mezi nejznámější realizace patří pivovar Arados (Sýrie), pivovar CLOCK (ČR), pivovar JungBerg (ČR) nebo také pivovar Zaleskaja Pinka v Rusku.

Jako zkušený výrobce minipivovarů nabízíme svým zákazníkům komplexní služby zahrnující konzultaci a návrh optimálního technologického řešení, zpracování projektu s maximálním ohledem na individuální požadavky a potřeby zákazníka, kvalitní řemeslné zpracování, spuštění provozu za účasti zkušených sládků a v neposlední řadě také zaškolení obsluhy, záruční a pozáruční servis a možnost pravidelného vzdělávání. Při realizaci našich řešení klademe mimořádný důraz nejen na design, ale také na efektivní a ekonomický provoz ve všech úrovních řízení, od manuálního až po plně automatizované systémy.
VARNA 10 HL - KLASICKÉ VAŘENÍ PIVA

Klasická dvounádobová varna pro tradiční vaření piva, kde jedna nádoba slouží pro vystírání, rmutování, chmelovar a whirpool a druhá nádoba pro scezování. Lze vařit infuzně i dekokčně, ležáky i piva typu Ale, piva o klasické stupnovitosti nebo extra silná. Varnu lze osadit různými druhy automatizace, klasickým odtahem par do komínu nebo kondenzátorem brýdových par. Velikostní řada této varianty začíná na 5 hl a maximální velikost je pak 30 hl.

ŘEMESLNÁ VARNA 20 HL VÍCENÁDOBOVÁ

Tento typ varny je primárně určen pro provozy s kontinuální výrobou piva. Počet nádob je variabilní, od 3 do 6 kusů (dle požadavku počtu várek denně). Varnu lze koncipovat jako lineární nebo kruhovou. Dále lze varnu doplnit o integrovanou CIP stanici. Zmíněná koncepce umožňuje vysokou míru automatizace. V této varně lze vyrábět všechny známé druhy piv, i s možností surogátů (sladových náhražek). Velikostní řada začíná na 10 hl, maximální objem jedné várky je pak 50 hl.

VARNA - VAŘENÍ ZE SLADOVÉHO VÝTAŽKU

Varna určená k vaření ze sladového výtažku je nenáročná na prostor, vhodná pro restaurace a hotely nebo do historických objektů s omezením stavebních úprav. V případě vaření piva odpadá největší manipulace s odpadem pivovaru - pivovarským mlátem. Varna na vaření piva ze sladového výtažku disponuje dále nízkou energetickou náročností, velkou časovou úsporou a jednoduchou obsluhou.

Dále vyrábíme cylindrokónické tanky (CKT), otevřené kvasné kádě (spilky), ležácké tanky vertikální, ležácké tanky horizontální, servisní (přetlačné, stáčecí) tanky, zásobníky horké a ledové vody, nádrže tlakové a netlakové, nerezové bazény a další nerezové doplňky.

MAPA

KONTAKT

EBIA CZ, s. r. o.
Trnec 1734, 666 03
T: +420 517 070 608
T: +420 773 757 600 – Sales
T: +420 517 070 613 – Servis
E: info@ebia.cz
E: sales@ebia.cz
I: www.ebia-pivovary.cz

JEŠTĚ VÍCE INFORMACÍ?

Naleznete je na našich webových stránkách