Profil společnosti

Eaton Elektrotechnika s.r.o., výrobce přístrojů pro domovní a průmyslové elektroinstalace, přístrojů pro distribuci elektrické energie a záložních zdrojů patří od dubna roku 2008 do skupiny Eaton Corporation. Společnost vstoupila na český trh v roce 1993. V září 2009 změnila společnost v souvislosti s integrací do skupiny Eaton název z Moeller na Eaton Elektrotechnika s.r.o. Významnou součástí společnosti Eaton Elektrotechnika je výrobní závod v Suchdole nad Lužnicí, kde se vyrábějí proudové chrániče a jističe a rozváděčové skříně. Se svými více než tisíci pracovníky se společnost řadí mezi nejvýznamnější zaměstnavatele v Jihočeském kraji.

Elektrotechnický sektor společnosti Eaton je globálním lídrem v distribuci energie a ochraně elektrických obvodů; ochraně pomocných záložních zdrojů; v řízení a automatizaci; osvětlení a bezpečnosti; strukturálních řešeních a zařízeních pro elektrické sítě; řešeních pro drsná či nebezpečná prostředí a v inženýrských službách. Skupina Eaton je schopna se svým širokým produktovým sortimentem vyřešit nejpalčivější úkoly v oblasti energetického hospodářství a to pod obchodními značkami Cutler-Hammer®, Moeller®, Powerware®, Holec®, MEM®, Santak®, CEAG® a Crouse Hinds®.

Eaton je společností zabývající se řízením diverzifikované energie, která svým zákazníkům poskytuje úsporná řešení pomáhající řídit elektrickou energii , efektivněji , bezpečněji a udržitelněji. V roce 2012 provedl Eaton, globální lídr v technologiích, akvizici společnosti Cooper Industries a také otevřel vlastní inovační centrum ve Vědeckotechnickém parku v Roztokách u Prahy, své první v Evropě a páté na světě. Eaton má přibližně 95 000 zaměstnanců a prodává své výrobky zákazníkům ve více než 175 zemích světa.

Domovní instalace

Sortiment výrobků určen pro domovní instalace, zahrnuje především přístroje pro jištění, spínání a ovládání elektrických zařízení. Převážná většina z nich se instaluje do elektrických rozváděčů. Tyto přístroje Vám zaručují pohodlí a bezpečnost ve Vašem domě.

Průmyslové aplikace

Ergonomické ovládání a signalizace - Bezpečné spínání pomocí nízkého řídicího napětí - Automatizace a vizualizace s využitím modulárních řešení - Efektivní spínání, ochrana a řízení motorů Zákazníci si přejí získat co nejvíce výrobků od jediného dodavatele, to jim umožní zjednodušit zásobování a snížit náklady. Proto stále více firem využívá kompletní sortiment nabízený společností Eaton. To, co od našich produktů mohou očekávat, je kvalita, spolehlivost, bezpečnost, absolutní kontrola.

MAPA

KONTAKT

Eaton Elektrotechnika s.r.o. - obchodní kancelář
Komárovská 2406
193 00 Praha 9
www.eaton.cz

JEŠTĚ VÍCE INFORMACÍ?

Naleznete je na našich webových stránkách