Profil společnosti

Firma ConVision poskytuje služby v oblasti řízení lidských zdrojů a BOZ ve stavebnictví. Firma byla založena v roce 2007 firmami First information systems dodávající software, IVAR a.s. dodávající hardware pro vstupní systémy a firmou IMK s.r.o. se stavebním know-how. Firma ConVision nabízí pronájem docházkových terminálů a online zobrazování docházky pro stavby veškerého druhu.

    Pro zaznamenávání docházky slouží:
  1. docházkové ID karty a čtečky doplněné turnikety
  2. FaceID rozpoznávání obličejů bezdotykovou technologii
  3. ID karty a mobilní telefony sloužící mistrům a stavbyvedoucím
Systém hlídá příchody, odchody, pracovní povolení, kvalifikace odbornosti pracovníků a jiné podobné náležitosti. Pohledy jsou v šedesáti přehledných tabulkách, kde si potřebná data vybere každý uživatel.

Firma ConVision provozuje systém ConVision průměrně na sedmdesáti až stovce staveb po celé České Republice a na Slovensku. Kontroluje docházku i hlídá přístup na stavbu za pomoci turniketů otočných i celo-profilových na stavbách od malých rekonstrukcí prodejen Tesco, zateplování panelových domů až po obrovské stavby s tisíci pracovníky jako jsou Centrum Černý Most, rozšíření Lego Kladno, nebo továrna Mondelez Opava.

MAPA

KONTAKT

ConVision, s.r.o.
Na Chobotě 1391/8, Praha 6, Řepy

T: +420 235 300 832
E: info@convision.cz
I: www.convision.cz

JEŠTĚ VÍCE INFORMACÍ?

Naleznete je na našich webových stránkách