Profil společnosti

BIM Project je tým autorizovaných vývojářů s více než 10ti letou zkušeností s BIM technologiemi.

Hlavním zaměřením je tvorba BIM katalogů - digitálních verzí produktů pro stavebnictví, které následně využívají architekti a projektanti při své práci. Naše katalogy parametrických 3D objektů jsou vždy aktuální díky online propojení s databází výrobce a zobrazují nejnovější katalog výrobce.

BIM katalogy můžete instalovat zdarma do svých projekčních softwarů. Katalogy nejčastěji dodáváme pro ArchiCAD a Revit.

BIM katalogy jsou soubory parametrických 3D objerků a funkčních nástrojů pro architekty a projektanty, které přináší rychlejší a přesnější specifikaci produktů v BIM modelu.

Díky BIM katalogům a jejich propojení s online databází výrobce není nutné každý rok dodávat architektům a projektantům tištěné katalogy. Tito uživatelé přesto mají stále aktuální informace o celém sortimentu výrobků, a to přehledně přímo ve svém softwaru, který denně používají - například ArchiCAD nebo Revit.

Pro výrobce, které zajímají zahraniční trhy, je možné objekty i nástroje lokalizovat do dalších jazyků a následně je distribučními kanály BIM Project rozšířit mezi uživalete po celém světě. Díky efektivní online distribuci BIM katalogů se výrobcům dostává do rukou unikátní marketingové řešení, jak propagovat své produkty.

MAPAKONTAKT

BIM Project s.r.o.
Hošťálkova 740/48
169 00 Praha 6
T: +420 775 691 534
E: info@bimproject.cz
I: www.bimproject.cz

Fakturační údaje
Slunečná 292
267 18 Hlásná Třebáň
IČ: 016 98 672
DIČ: CZ 016 98 672

Sociální sítě:

JEŠTĚ VÍCE INFORMACÍ?

Naleznete je na našich webových stránkách