Profil společnosti

BEST, a.s., je největším českým výrobcem betonových stavebních prvků pro venkovní a zahradní architekturu. Byl založen ihned po pádu komunistického režimu v roce 1990 na zelené louce a dnes je nejtradičnějším českým výrobcem ve svém sektoru. Zakladatelem, stoprocentním vlastníkem a statutárním ředitelem společnosti BEST, a.s., je Tomáš Březina.

BEST, a.s., vlastní 8 výrobních a prodejních areálů s 24 továrnami ve všech regionech Čech a Moravy. V únoru 2012 uvedl do provozu v závodě BEST Mohelnice největší továrnu v tomto sektoru v historii ČR. Vlastní 3 štěrkopískové lomy, má největší surovinovou stabilitu v oboru. Exportuje do Německa, Rakouska a na Slovensko.


Dostupný luxus pro moderní i tradiční architekturu.

Výrobky, zařazené do těchto kolekcí, představují to nejlepší na současném trhu. Jejich volbou není možné udělat chybu, ať už je dům postaven v ryze moderním stylu nebo jeho architektura zapadá do klidného venkova! Pro moderní architekturu lze zvolit dlažby nadčasové elegance a velkých formátů v ušlechtilých tónech šedé barvy, pro tradiční architekturu pak velkorysé formáty v harmonicky sladěných, lehce proměnlivých barvách. Již od roku 2015 je možné zvolit u dlažeb v této kategorii exkluzivní povrchové zušlechtění lakem a infračerveným nebo UV zářením, kdy je jejich povrch ošetřen hedvábným lakem a následně vytvrzen zářením. Takto ošetřené povrchy dostávají hedvábně matný lesk, barvy pak exkluzivní výraz a v neposlední řadě zajišťuje krycí vrstva laku vynikající ochranu povrchu před znečištěním.

KLASICKÉ, zámkové a zatravňovací DLAŽBY

Nabízíme vám široké spektrum dlažeb na chodníky, terasy i příjezdové cesty. Určitě si vyberete, ať už upřednostňujete elegantní dlažby rovných tvarů, nebo nadčasové kameny vycházející vzhledem z přírodních materiálů.

TERASOVÉ A VELKOFORMÁTOVÉ DLAŽBY

Velkoformátové dlažby BEST jsou skvělým řešením pro všechny typy ploch, vyžadujících elegantní řešení s minimem spár. Lze si vybrat mezi nepřeberným množstvím variant, povrchů, barev… Některé typy lze mezi sebou kombinovat, čímž vzniká prostor pro větší variabilitu a kreativní provedení realizace.
Jejich variantou jsou i terasové dlažby, které naleznou své místo u bazénů, na terasách i chodnících. Vyrábějí se v nejžádanějších rozměrech od 30 x 30 až po 60 x 60 cm a ze škály nabízených barev a povrchů si vybere opravdu každý. Pro pěší zóny a náměstí nabízíme pak speciální kolekci dlažeb BEST – GIGANTICKÁ, ve výšce 8 cm se pak tato dlažba hodí i např. k příjezdům do garáže.

OBRUBNÍKY A ŽLABY

Ačkoli pohledově tvoří obrubníky a žlaby pouhé doplňky chodníků a dalších komunikací, na jejich výběru závisí kvalita celé realizace. Využijte široké nabídky barev a tvarů a zvolte si ty pravé.

BETONOVÉ PALISÁDY A SCHODIŠTĚ

Nutnost řešit terénní nerovnosti přináší příležitost udělat z každé zahrady opravdový unikát. Využijte všech možností, které vám nabízejí palisády a schodišťové prvky.

PLOTY A ZÍDKY

Postavit plot, zídku nebo opěrnou zeď s prvky BEST je snadné. Výběr tvarů, povrchových úprav i barev je široký – od moderních hladkých linií až po prvky s rustikálním ostařením. Ploty a zídky z tvarovek BEST jsou osobitou vizitkou každého domu.

ZDICÍ SYSTÉMY

V nabídce tvarovek BEST naleznete kompletní stavební systém pro celou hrubou stavbu, včetně ztraceného bednění. Vyřešíme za vás vše – od základů až po stropy.

PRVKY PRO PODZEMNÍ SÍTĚ

Nabídka prvků BEST pro podzemní sítě zahrnuje kompletní systémy šachet na kanalizačním řadu, uliční vpusti, drenážní šachtice i železobetonové roury. Při výrobě šachtových den je používána revoluční technologie značky Prinzing s jedinečným robotickým systémem výroby.

MAPA

KONTAKT

BEST, a.s.
Rybnice 148
331 51 Kaznějov
www.best.info
INFOLINKA BEST ZDARMA: +420 800 848 848

JEŠTĚ VÍCE INFORMACÍ?

Naleznete je na našich webových stránkách