Profil společnosti

Rodinná tradice s budoucností
Viega je v pravém slova smyslu rodinným podnikem. Po generace se systematicky dále vyvíjí to, co se zrodilo v roce 1899 s pevnou vírou v dobrou myšlenku a zdravého podnikatelského ducha. Firma nepřetržitě rostla za neustálého budování hlavní podnikatelské činnosti – instalační techniky. Hodnoty generace zakladatelů jsou přitom stále živé. Základem úspěšné historie firmy Viega je i dnes odvaha, nasazení a radost z inovací.

Rosteme – daleko za hranice Německa
Z rodinného podniku, bohatého na tradice se mezitím stala mezinárodní společnost. Instalační technika Viega se dnes vyrábí v šesti závodech a je mezinárodně používaná. Za to, že jsme se stali jedničkou na světovém trhu v lisovací technice, musíme především poděkovat více než 3.000 našich zaměstnanců po celém světě, kteří pracují pro společnou věc s velkým nasazením a nadšením. Nejvyšší kvalita výrobků, přesvědčivý servis a výjimečné přizpůsobení se našim zákazníkům jsou klíčové prvky, kterým děkujeme za naše vedoucí postavení na trhu. Konstantní hybnou silou je přitom u nás vždy snaha znovu překonávat očekávání, která jsou na nás kladená. Naším krédem proto je: Viega. Vždy o krok napřed!

„Made in Germany“ je naší pečetí kvality
Kvalita má mnoho tváří. Zahrnuje kvalitu materiálů, inovační úroveň výrobků, dodavatelskou logistiku, poradenství a servis – v podstatě veškeré obory podniku. Toto pojetí kvality chápeme se všemi důsledky a s jasným vědomím náležitosti k místu výroby, Německu. Na jedné straně se cítíme být zavázáni 100leté tradici naší firmy, na druhé straně jsme si vytvořili základ pro nejvyšší standardy kvality a služeb: díky prvotřídně vyškoleným zaměstnancům, nejmodernějším výrobním provozům, stejně jako pomocí nejvyšších bezpečnostních a ekologických principů.

Výrobní program
Firma Viega vyrábí a dodává více než 17.000 výrobků pro systémová řešení. Jde v prvé řadě o lisovací systémy pro spojování potrubí, kovového i plastového. U kovových systémů jde o systémy pro spojování mědi Profipress, u nerezových systémů hovoříme o systému Sanpress Inox, pro ocelová potrubí se používá název Prestabo a nově i Megapress, což je světově ojedinělý systém spojování silnostěnného ocelového potrubí. U plastových rozvodů jde o plošné temperování pomocí systému Fonterra, kde je na výběr z materiálů potrubí PB, PE-Xc i z PE-RT, pro rozvody pitné vody vyrábíme systém Pexfit a nově Smartpress. Pro předstěnové systémy nabízíme výrobky pro suchou stavbu Eco Plus a Steptec, pro obezdívací prvky systém Mono. Designová tlačítka řady Visign for Style i luxusní Visign for More. Systémy řešící odvodnění z van, sprchových vaniček, umyvadel, dřezů, podlahových vpustí a sprchových žlábků není snad nutné ani představovat, neboť se, po roky, staly v tomto segmentu etalonem kvality, trvanlivosti i elegantní funkčnosti.
MAPA

KONTAKT

Viega s.r.o.
Zdíkovská 61/3030, 150 00 Praha 5
Email: info@viega.cz
Web: www.viega.cz

Provozovna Ostrava
Hrušovská 13/2969, 702 00 Ostrava
Telefon: +42 595 054 933
Email: info@viega.cz
Web: www.viega.cz

Kontaktní osoby

JEŠTĚ VÍCE INFORMACÍ?

Naleznete je na našich webových stránkách