Profil společnosti

Společnost SOLODOOR a. s. byla založena v roce 1997 a je nástupnickou organizací divize Dřevařské výroby SOLO Sušice, a. s. Díky své letité působnosti je společnost SOLODOOR v současné době jednou z největších českých firem zabývající se výrobou interiérových dveří a obložkových zárubní. Od samého počátku dbá na kvalitu svých výrobků a snaží se zákazníkům poskytovat co nejlepší servis v oblasti výběru dveří a zárubní.

Jako renomovaný dodavatel s dlouholetou tradicí SOLODOOR a. s. úspěšně expanduje také na zahraniční trhy. Významnou pozici společnost v současné době zaujímá zejména na trzích střední a východní Evropy.

Díky intenzivnímu vývojovému programu přichází společnost SOLODOOR a. s. každoročně s řadou novinek ve svém výrobním programu a řadí se k lídrům na trhu interiérových dveří a zárubní. Součástí inovativních strategií společnosti SOLODOOR a. s. je nejen zvyšování kvality dveří a zárubní, ale také snižování dopadu výroby na životní prostředí.

Co nabízíme: interiérové dveře, interiérové obložkové zárubně, posuvné dveře, skleněné dveře, speciální interiérové dveře – požárně bezpečnostní, protipožární, protihlukové, kouřotěsné, příslušenství – kliky a kování.
MAPA

KONTAKT

SOLODOOR a. s.
Nádražní 166, 342 01 Sušice
Telefon: 376 503 723
Email: prodej@solo.cz
Web: www.solodoor.cz

JEŠTĚ VÍCE INFORMACÍ?

Naleznete je na našich webových stránkách