Profil společnosti

Společnost Schindler CZ, a.s. je průkopníkem ve vývoji inteligentních systémů řízení a zároveň předním světovým výrobcem výtahů a eskalátorů. Systémy společnosti Schindler poskytují optimální přepravu cestujících v ranních či odpoledních špičkách a pomáhají tak řídit pohyb lidí po budově. Společnost Schindler CZ, a.s. působí na českém trhu více než 21 let a po celou dobu svého působení si udržuje přední pozici na českém trhu mezi firmami zabývající se výrobou výtahů. Své činnosti stále rozvíjí a tím potvrzuje, že je silnou společností, která dokáže reagovat na dlouhodobé i aktuální požadavky tuzemského trhu. Schindler CZ vyrábí především osobní i nákladní výtahy, nosné pásy, eskalátory, pohyblivé chodníky a inteligentní systémy řízení. Zajišťuje nepřetržitý servis 24 hodin denně a zaměstnanci společnosti se ve své profesi neustále vzdělávají.

Společnost Schindler má tradici dlouhou více než 140 let Koncern společnosti Schindler založil v roce 1874 Robert Schindler ve Švýcarsku. Zdejší standard a kvalitu si společnost Schindler stále udržuje a zakládá si na ní. Koncern má své výrobní závody a pobočky na všech kontinentech a zaměstnává více než 53 000 pracovníků. Koncern byl také první firmou "západního světa", která vstoupila v roce 1980 do Číny. Denně společnost Schindler přepraví na celém světě miliardu lidí.

Výtahy

Výtahy Schindler jsou navrženy tak, aby perfektně pasovaly do vaší budovy. Jejich plánování je velmi snadné a rozměry se přizpůsobí každé šachtě. Máme pro vás vždy to nejlepší řešení.

Eskalátory

Společnost Schindler nabízí nejrozmanitější portfolio eskalátorů na trhu. Nejrozšířenějším eskalátorem na světě je dnes Schindler 9300AE. Je to ideální řešení pro přepravu v obchodních centrech a ve veřejných budovách. Je využíván také ve stanicích metra při dopravním zdvihu až 50 m. Projektová podpora od společnosti Schindler je samozřejmostí při každém projektu.

MAPA

KONTAKT

SCHINDLER CZ, a.s.
Řevnická 170/4
155 21 Praha 5
www.schindler.com
info@cz.schindler.com
Tel.: 257 293 111
Tel.: 844 844 808 (dispečink oprav)

JEŠTĚ VÍCE INFORMACÍ?

Naleznete je na našich webových stránkách