Profil společnosti

Společnost ARKYS, s.r.o., působí na českém trhu od roku 1997. Za dobu své existence se stala největším výrobcem a dodavatelem drátěných kabelových žlabů v České republice. Jednou z našich velkých obchodních předností je skutečnost, že při výrobě kabelových žlabů nejsme odkázáni na žádné subdodávky. Celou výrobu žlabů a jejich příslušenství, včetně finální časově velmi náročné povrchové úpravy zinkováním, realizujeme prostřednictvím vlastních technologií. Naše zinkovna je jednou z nejmodernějších galvanických linek v ČR. Významným milníkem pro nás byl rok 2010, kdy jsme dokončili moderní automatizovanou výrobní linku s vysokou výrobní kapacitou pro výrobu inovovaných žlabů typu MERKUR 2.

Díky této skutečnosti jsme schopni velmi pružně reagovat na požadavky našich zákazníků a expedovat často i velké zakázky ve velmi krátkých časových úsecích. Osvědčený a dlouhodobě prověřený systém kabelových žlabů MERKUR jsme rozšířili o systém MERKUR 2, který vychází z dlouholetých zkušeností a reflektuje nové požadavky na optimalizaci a efektivitu jeho použití. Stejně jako jeho předchůdce je určen pro realizaci kabelových tras silnoproudých, světelných a motorických rozvodů, slaboproudů, rozvodů měření a regulace a další podobné účely. V roce 2014 jsme na trhu opět obhájili pozici „Největší výrobce a dodavatel drátěných kabelových žlabů v České republice“.
KABELOVÉ ŽLABY MERKUR 2

Drátěné kabelové žlaby MERKUR 2 jsou určeny pro montáž kabelové trasy silnoproudých světelných a motorických rozvodů, slaboproudů, měření a regulace a rozvodu jiných médií. Jednotlivé díly jsou vyrobeny z ocelového nebo nerezového drátu v povrchové úpravě žárový nebo galvanický zinek. Výhodou systému MERKUR je velmi snadná montáž díky nízké hmotnosti, velké variabilitě a snadnému odbočování a křížení tras, jednoduché uložení a odbočení kabelů ze žlabu bez nutnosti použití průchodky a větší proudová zatížitelnost kabelů uložených v těchto žlabech.

KABELOVÉ ŽLABY LINEAR

Kabelové žlaby LINEAR 1 (L1) jsou oceloplechové žlaby s perforací, které najdou uplatnění ve všech běžných situacích, kdy je požadováno použití plechových kabelových žlabů. Funkční perforace žlabů a tvarových prvků zlepšuje chlazení kabelů v kabelové trase. Kabelové žlaby LINEAR 2 (L2) jsou oceloplechové žlaby v plném (neperforovaném) provedení, které se uplatní zejména v situacích, kdy je požadováno úplné krytí kabeláže, například z estetických nebo bezpečnostních důvodů. V obou případech se jedná o ucelený systém žlabů, tvarových prvků a dalších doplňků kabelové trasy. Prvky systému L1 a L2 jsou navzájem kompatibilní, takže je možné je kombinovat i v rámci jedné souvislé kabelové trasy.

MAPA

KONTAKT

ARKYS, s.r.o.
Tuřanka 115a
627 00 Brno
www.arkys.cz
Infolinka: +420 848 300 308
Tel.: +420 517 541 222
arkys@arkys.cz

JEŠTĚ VÍCE INFORMACÍ?

Naleznete je na našich webových stránkách